| Xaya a întrebat:

Cum pot urmari un telefon fara ca persoana respectiva sa stie ca e urmarita? Ma refer la o aplicatie sau ceva care sa nu necesite root. De altfel stie careva vreo aplicatie care poate roota versiuni mai recente Android (7.0 de ex) pentru ca am observat ca kingroot si kingoroot pot roota dispozitive cu versiunea Android de maxim 4.0 desi la un telefon cu 6.0 a mers ideea e ca nu stiu cum sa rootez fara un computer telefonul meu care e J5 2017. Idei?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te angajezi la SRI

| McJohn a răspuns:

Pai daca Kingo Root nu merge ma îndoiesc ca vei mai găsi alta mai buna!
Instalează in telefon apk APKPure. E un fel de Market, doar ca acolo vei mai găsi si apk interzise pe market (ex apk de mai sus ).
Cauti "root" si vezi ce-ti oferă!
O alta soluție... pe "Forum Softpedia" este un topic "Despre Root"! S-au postat pe acolo mai multe aplicații de acest gen.
Cu un PC te-as fi ajutat, dar fara,... nu vad alta soluție!