| ady_7987 a întrebat:

Cum pot vedea cata memorie mai am libera la calculator?

5 răspunsuri:
| Kattan a răspuns:

Pai poate tu ai dezinstalat ceva care era pe C si te uiti pe alta partitie? Da si tu mai multe detalii.

Răspuns utilizator avertizat
| alexandru04 a răspuns:

Memorie Ram? sau memorie Gb? la Gb dai click dreapta pe partitie si proprietati si arata acolo la memorie Ram dai pe Alt Ctrl Delete si Performace

| ady_7987 explică:

Dar de ce imi arata ca am numa 431 MB cand eu numa ce am sters o aplicatie de vreo 900MB?

| ady_7987 explică:

Pai am dezinstalat Nero 8 parca.Eu l-am sters ca nul folosesc, folosesc alt program care ocupa mai putin