| MineTugay a întrebat:

Cum pot vedea cate mesaje am pe facebook cu o persoana?

Răspuns Câştigător
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Daca folosesti Google Chrome incearca extensia asta: http://chrome.google.com/......hpegobbnah - am testat-o si singura problema pe care am sesizat-o este faptul ca totalul mesajelor pe care le arata este cu 1 mai putin fata de cate sunt ele de fapt. Incearca.

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Click pe chat apoi pe "opțiuni" și apoi pe "vezi toată conversația". Iar apoi o să-ți apară să dai înapoi și în paranteză îți scrie câte mesaje ai cu respectiva persoană.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Pai in meniul din dreapta cu nume apesi pe numele respectivului si spor la numarat mesaje. Nu se poate direct.