| eladaniela a întrebat:

Cum pot vedea la facebook toate aprecierile adica toate paginile la care le-am dat like?

Răspuns Câştigător
| madddd a răspuns:

In varful aprecierilor, adica unde incep ele, vezi sugestii si aprecierile mele (asa scrie acolo sau ceva de genu').

5 răspunsuri:
| madddd a răspuns:

Din cronologia ta.

| eladaniela explică (pentru madddd):

Asta stiu ca din cronologie dar cand apas acolo pe aprecieri imi vine sugestii...
Eu vreau sa stiu cum intru acolo unde sunt aprecierile mele?

| eladaniela explică (pentru madddd):

Am reusit happy mersi!

| madddd a răspuns (pentru eladaniela):

Nu ai pentru ce! Chiar ma bucur ca te-am ajutat!

| madddd a răspuns (pentru eladaniela):

In varful aprecierilor, adica unde incep ele, vezi sugestii si aprecierile mele (asa scrie acolo sau ceva de genu').

| Maracine_Oana_Maria_1985 a răspuns:

Dai in stanga pe numele tau, apoi alegi more din dreapta sus si apoi dai pe Likes.winking