| Luluuu123 a întrebat:

Cum pot vedea mesajele sterse de pe whatsapp?

4 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Din cate stiu eu WhatsApp salveaza toate conversatiile tale pe cardul SD. Iar daca vrei sa le recuperezi trebuie sa intri pe card, apoi in folderul WhatsApp, si pe urma in Database.
Vei vedea aici msgstore.db.crypt iar el contine mesajele pe care le-ai primit in timpul zilei. Iar fisierele de tipul msgstore-aaaa.dd.db.crypt reprezinta toate mesajele WhatsApp trimise sau primite in ultimele 7 zile.
Poti deschide aceste fisiere folosind un simplu editor de texte precum Notepad.

| Victoria18 a răspuns (pentru MihaiNicu23):

Nu e adevarat! Bagi oamenii in eroare!

| Luluuu123 explică (pentru MihaiNicu23):

Dar dacă nu am card?

| Victoria18 a răspuns:

Nu ai cum!