| Hamat_Corina_1969 a întrebat:

Cum pot vedea o persoana ca este online pe messenger daca nu o am in lista de prieteni?

4 răspunsuri:
| GamingSiAtat a răspuns:

Ii trimiti cerere pe mess

| MihaiNicu23 a răspuns:

Il cauti la chat si dai click, cand iti va aparea sa scrii mesaj pe pc iti va aparea daca e online, cel putin mie asa imi apare.

| Adry05 a răspuns:

Din cate imi amintesc nu apare daca nu-i ai la prieteni daca e activ sau nu. Poate eventual daca ii dai mesaj/cerere pe messenger si accepta.

| AdelinaC a răspuns:

O bagi pe un cont fals fara sa stie ca esti tu si o verifici acolo