| hhhdhdhdhd a întrebat:

Cum pot vedea pe Facebook cui i-am trimis cereri de prieteni, pentru ca nu-mi mai amintesc toate numele. Si vreau sa dau cancel la unele cereri de prietenie. Multumesc.

7 răspunsuri:
| Aℓex a răspuns:

Hello! Nu poti vedea deoarece le-ai trimis cand iti da el accept atunci il poti scoate din lista fiindca sa stii nu e atat de usor. Funda?love struck

| asiraL93 a răspuns (pentru Aℓex):

Se poate vedea. Te duci la setari de confidentialitate/ la subtitlul ‘’Cine poate sa-mi vada lucrurile?’’ selectezi ‘’Revizuieste toate postarile in care esti etichetat/a’’ in partea stanga selectezi ‘’Mai multe’’ si apoi ‘’Prieteni’’- acolo iti apar toate cererile ce le-ai trimis, cu cine te-ai imprietenit, si pe cine ai sters din lista ta de prieteni. Ceau happy

| Marin_Florin_1980 a răspuns:

Buna

| Marin_Florin_1980 a răspuns:

Caut prieteni pe fcb

| Radu_Andreea_1996_UQKu a răspuns:

Buna! Poti vedea, intri la "Cereri de prietenie ", "Afizaza-le pe toate" apoi "Vezi cererile trimise "

| Vali_Lupchian_1977 a răspuns:

Vreua ultimile cereri de prietenii

| aramis99 a răspuns:

Daca dai un clik la top news MOST RECENT o sa iti apara si cei carora le-ai trimis cerere de prietenie. Asta doar in cazul in care au vreo activitate.