| Cristi2555 a întrebat:

Cum pot vedea toate comentariile postate de MINE la diferite videoclipuri de pe YouTube?

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Nu poti vedea comentariile postate, decat comentariile la clipurile tale pe canalul tau de Youtube.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RareşTPUro):

Cred ca se poate asa cum am zis, eu vad chestia cu Shared by X. Am zis mai sus incercati asa.

| RareşTPUro a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu este. Iti zic eu. Folosesc Youtube... si am cont de Youtube din 2007 si stiu ca nu poti vedea comentariile lasate. Doar daca se intra in Google Plus si vede raspunsurile lasate la diferite videoclipuri.

| Anonimuserr a răspuns (pentru RareşTPUro):

Si eu am cont pe youtube, dar ciudat. Ma enerveaza ca au schimbat interfata si mereu cand vrei sa vorbesti cu cineva sa trimiti mesaje trebuie sa intri la ''Creator studio" apoi la community. Nu imi place deloc nu este deloc userfriendly acea interfata. Nu stiu ce au incap baietii de la youtube in colaborare cu Google. Poate o vor regandi si schimba in curand. Tuturor ne place sa existe interfete userfriendly si nu compliacate, unde mai pui ca sunt persoane neexperimentate in domeniul pc-urilor.

| RareşTPUro a răspuns (pentru Anonimuserr):

Intri direct pe www.youtube.com/messages nu trebuie sa te chinui sa dai click pe Settings sau pe Creator Studio. Pur si simplu cand intri pe youtube, mai bagi un "/" urmat de "messages" in bara de adrese si dai enter.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te loghezi pe youtube, apoi click sus pe acel cerc albastru alegi creator studio apoi te duci la Community in stanga si dedesubt alegi Comments.

| Cristi2555 explică (pentru anonim_4396):

Si nu imi arata nimic. Eu ma refer sa vad comentariile postate de mine la videoclipuri, nu cele postate de altii la videoclipurile mele.