| NuStiuCeNumeSaPunFrate a întrebat:

Cum poti face bani pe Instagram? Am un cont cu aproape 16k si m-am gandit sa profit putin de el.
Am auzit ca sunt multi oameni care au mai putini urmaritori si fac bani. Cum as putea sa fac si eu?

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Cauta sa iti faci cont de afiliere pe mai multe site-uri, si o sa "vezi" de acolo ce si cum, cat poti castiga.

Răspuns utilizator avertizat
| romefantastic a răspuns:

Sa colaborezi cu diferite branduri sau sa fii sponzorizata.Fie sa pui linkuri pe profil sau poze cu haine, ceasuri sau ce mai au ei