| TheAlexMC12 a întrebat:

Cum poti face o aplicatie android unde poti sa transmiti utilizatorilor informatii care se actualizeaza in timp. De exemplu o aplicatie pentru stiri. Intri in ea si iti apar noutatile... Dau funda pentru cel care ma lamureste big grin

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Inveti programare, pe urma te axezi pe Java si tot ce tine de programarea mobile si o sa poti face si aplicatii

| MarianM009 a răspuns:

Inveti limbajul de programare Java apoi iti poti face singur aplicatii