| SoEasyy a întrebat:

Cum poti incarca AirPods-urile?

13 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Aoleu. A cata intrebare pe ziua de astazi de acest gen este? big grin

Bagi cablul in priza/PC/laptop, dupa cu celalalt capat il pui la cutiuita specifica lor. Apoi castile le bagi in cutiuta. Gata.

| SoEasyy explică (pentru DoarBogdan):

Dar nu am cu ce sa il bag in priza ca nu vine cu adaptor din ala de bagat in priza =)

| DoarBogdan a răspuns (pentru SoEasyy):

Atunci baga-l in PC/laptop sau nu ai? Incearca cu adaptoprul de la Iphone.

| SoEasyy explică (pentru DoarBogdan):

Darrr. daca conectez la telefon nu merge?

| DoarBogdan a răspuns (pentru SoEasyy):

Pai ii trebuie doua capete tip C sa iti mearga. Sau cum ai tu la telefon.
Daca ai cu ce sa le conectezi, incearca si vezi big grin

| SoEasyy explică (pentru DoarBogdan):

Nu doar ca la airpods vine cu mufa de Apple normala care intra in cutie si pe partea cealalta e de usb tipe c

| Wr3nch a răspuns:

Le incarci in cutia lor, cu care vin.

| SoEasyy explică (pentru Wr3nch):

Cutia cum o incarc?

| Wr3nch a răspuns (pentru SoEasyy):

Pai are cablu, si o pui la in incarcator normal.

| Sekim a răspuns:

In partea de jos are o intrare si o incarci prin cablu usb. Cauta pe YouTube daca nu stii. E usor

| SoEasyy explică (pentru Sekim):

Pai el nu vine cu usb ci cu usb tipe c

Răspuns utilizator avertizat
| Andrei2991 a răspuns:

Esti sigur ca sunt originale? laughing))