| ClaraLove a întrebat:

Cum poti sa faci ca unii ameni pe care i-ai adaugat la lista de prieteni sa nu iti poata vedea profilul de facebook?

2 răspunsuri:
| CannbalCorpse a răspuns:

Mai bine ii stergi de la prieteni si le dai bloc! Bafta!
Sau mai e o varianta ai la alegere pot sa vada : numai eu
prieteni
familia
prieteni prietenilor alege una din variante.
Bafta

| prettygirl16 a răspuns:

Poti sa ii stergi de la prieteni sau sa le dai bloc. Intrii pe profilul respectivului prieten si in partea dreapta cum privesti monitorul iti apare " prieteni ", " mesaj " apoi o rotita mica, asa cum iti apare in meniul telefonului pentru " setari" dai acolo si daii la " raporteaza/blocheaza" apoi o sa iti apara mai multe si dai " o puteti bloca pe..." apoi dai "continue".