| hey97 a întrebat:

Cum poti sa-ti conectezi cookiurile din browser?

explicit daca se poate!

3 răspunsuri:
| SimpluAndrei a răspuns:

Raspunsul tau aici...La chrome iti apare direct sau intri in setari (browser)

| NutzaLenutza1 a răspuns:

Pai daca ai Google Chrome atunci pot sa iti explic. Vezi x de unde inchizi, mai jos trebuie sa fie trei liniute, si apesi pe butonu ala cu liniute. Pui setari si acolo dai jos si apesi pe butonul setari avansate. Tema у confidentialitate si acolo у buton privind continutul cookie, apesi pe el, si dupa asta vezi ce faci. Funda?sad

| hey97 explică (pentru NutzaLenutza1):

Daca nu am google chrome? ce fac?