| Elena1234456 a întrebat:

Cum poti vorbi cu alte persoane (chat) pe facebook? Se poate? Si mai am o curiozitate big grin poti avea blog pe facebook?

Răspuns Câştigător
| myname1s a răspuns:

Poti vb. i in chat doar cu prietenii. Dupa ce te loghezi iti apare in dreapta jos o casuta cu chat.si alegi de acolo cu cine. cat despre blog. da, poti scrie ceva in genul blog, si o poti face la "Notes".

6 răspunsuri:
| zanesiprintese a răspuns:

Se poate vb cu alte persoane pe facebook, doar cu prietenii tai care sunt conectatihappy. De blog pe Facebook nu stiuhappy

| FemeiaPaiangan a răspuns:

Tu vrei blog sau facebook? Doamne ce intrebare...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum fac sa vorbesc pe facebook cu prieteni

| Nikolas24 a răspuns:

Care ma poate ajuta sa vorbesc pe ahat cu alti prieteni?