| Babiciandreas a întrebat:

Cum pun inapoi grila de programe pe tv?
Știți,dacă sunteți la Telekom,că atunci când schimbi de pe un canal pe altul îți apare grila de programe,eu am sters-o, din greșeală, cum o depun?

Va rog ajutati-ma!

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ea este, n-ai șters-o doar spune ce reciver folosești să știm cum ajutăm

| Babiciandreas explică (pentru sierra1):

Este receiver de la Telekom, sincer nu știu dacă pot face poza că să-ți arat

| sierra1 a răspuns (pentru Babiciandreas):

Are in meniu ceea ce tu cauti. Butoneaza-l nițel

| Babiciandreas explică (pentru sierra1):

Am incercat, l-am butonat peste tot, nu știu cum să pun inapoi grila aia de programe

| Babiciandreas explică (pentru sierra1):

E posibil ca acum grila de programe sa fie stearsa definitiv?

| sierra1 a răspuns (pentru Babiciandreas):

După un an intrebi dacă ai șters-o? acolo e, caut-o doar!