| Constantinescu_Mirela_1958 a întrebat:

Cum pun mai multe fise intr-un foler gol?
Repede imi trebuie maine la scoala!

2 răspunsuri:
| Cristipetrut a răspuns:

Trebuie sa ai folserul respectiv pe desktop apoi intri in my pc(sau cum e la tine) (vezi sa poti vedea folderul) apoi cauti filele, tii click stanga apasat apoi il tragi in folder si repeti procesul cu fiecare fila

| anonimg a răspuns:

Cu functia "copy & paste".
Daca sunt mai multe fisiere, le selectezi tinand apasat cu mouse-ul pe ele(si trecand pe ele) folosind clic stanga; apoi asa selectate cum sunt, dai clic dreapta si apesi pe functa "copy" (sau "copiere" daca este in romana).
Apoi deschizi folderul unde vrei sa le copiezi si dai clic stanga si selectezi "paste".