| NothingImportant200 a întrebat:

Cum pun melodii si poze pe stick?

4 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Simplu selectezi melodiile dai click dreapta si o sa ia optiunea "send to" si acolo selectezi numele sau litera stickului

| Etiquette a răspuns:

Buna.

Pai ca si cand ai muta niste poze dintr-un folder in altul.
Selectezi pozele/muzica pe care le doresti pe stick, click dreapta>copy, si apoi paste pe stick!

Bafta.

| DelphhiN a răspuns:

Eu le pun cu copy-paste sau tin apasat pe respectiva poza sau melodie si duc cursorul colo unde vreau s o mut... fundissa?

| alex_8489 a răspuns:

Eu vreau stikul sa-l pun la o masina sa ascult in masina muzica ce trebuie sa fac?>