| brokerul_4033 a întrebat:

Cum pun pe telefonul LG Cookie Lite T300 teme de pe net ca nu stiu cum am memorie card de 2 GB ajutati-ma ca nu stiu

4 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Conecteaza telefonul la pc cu cablu de date sau intra cu el pe internet

| IancuSilviu a răspuns:

Nu se gasesc teme happy nici pentru Samsung star. nici pentru LG cookie happy doar daca vrei sai schimbi softul sa-l faci ca cel de iphone si o sa arate la fel dar e mai greu si poate duce la distrugerea telefonului.

| Ionutzy a răspuns:

Sall! Intri pe Zedge.net si dai la No phone select(in partea ta dreapta,sus) si selectezi telefonul. Apoi dai pe download si ai mai multe optiuni:video,audio,theme etc.Iar dupa ce ai dat pe teme ai in stanga o lista mare cu chestii de ex:sport,divertisment, cars, girls.Alege tu! Pa! Bafta! Succes!

| geo2345 a răspuns:

Magazin play pe telefon si acolo scrii teme pentru telefon si iti da