| anonim_4396 a întrebat:

Cum pun poze pe ipad? daca sincronizez cu iTunes nu merge nu stiu de ce am incercat prin mail si tot nu merge straight face

Răspuns Câştigător
| Mihay4 a răspuns:

In primul rand daca ai iOS 5 pe device(iPad) poti sincroniza prin wi-fi, in caz contrar poti doar prin cablu. In iTunes trebuie sa ai activata optiune de sincronizare a pozelor, in caz contrar ti le poate sterge, iar cand sincronizezi cu iTunes, el pune doar pozele pe care le ai sincronizate pe cele anterioare le sterge.

1 răspuns:
| DANI_1590 a răspuns:

Daca iti apare in my computer la ipad.