| anonim_4396 a întrebat:

Cum pun video pe facebook?(am incercat si nu mi se incarca) decat sa va bateti joc, mai bine nu raspundeti!

11 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Acolo unde vrei sa scrii ceva ai si optiunea: Adauga fotografii/clip video. Apesi pe ea si cauti unde il ai. Daca vrei sa-l pui de pe Youtube ii dai un like si-ti apare optiunea de share pe Facebook.

| K0sti a răspuns:

Pai cum il pui?

| SLS a răspuns (pentru K0sti):

Pai nu mi se incarca

| K0sti a răspuns (pentru SLS):

Dormi? Ce te-am intrebat eu?

| SLS a răspuns (pentru K0sti):

Asa vorbesti in padure! Pleaca, ma descurc si singura!

| K0sti a răspuns (pentru SLS):

Vad, nu esti in stare sa raspunzi nici la o intrebare...
Da vreti ajutor!

| SLS a răspuns (pentru K0sti):

Nu de la cei care isi bat joc.

| K0sti a răspuns (pentru SLS):

Doar te-am intrebat cum il pui, ca sa vad ce pasi faci! Si tu imi raspunzi cai verzi pe pereti! Nu stiti sa stai nici in pantofi, da de ifose si sclifoseli sunteti bune!

| SLS a răspuns (pentru K0sti):

Ifose ai tu! Nu stiu care dintre noi doarme mai tare.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Ca pe o fotografie obisnuita!

| EDEE a răspuns:

Posibil sa fie prea mare marimea video-ului, poti sa=l incarci pe youtube apoi sa postezi ca link