| Hacky a întrebat:

Cum reinstalez windowsul daca nu am nici CD nici licenta.(am windows 7)

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cel mai simplu: din System Restore.
Se pune inapoi intregul sistem la salvarea din data care doresti, iar in lipsa de salvare se pune la faza initiala, de chiar dupa instalare.

| RAY a răspuns:

Nu ai cum logic

suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti cumperi cd si licenta

| gelu1970 a răspuns:

Descarci o imagine ISO de w7
o pui pe un dvd sau pe un stick
instalezi w

| TCosminn a răspuns:

Nu-l instalezi. iti trebuie ori CD ori windows-ul pe un stick. Licenta se rezolva cu un program de activare a licentei. Daca ai un laptop mai nou sau computer mai nou, instaleaza windows 10.