| ColoredLove a întrebat:

Cum repar "tastatura" de la laptop? Adica nu mai merg butoanele. Ce pot sa fac?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| foxi a răspuns:

Simplu! O cumperi(tastatura) si o schimbi tu sau un atelier de reparatii pc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://laptop-uri.com Cumperi Vinzi Repari - laptop-uri si componente second-hand

| DragosteDePrimavara a răspuns:

Si eu am aceeasi problemaaa adica ma jucam un joc si dintr-o data ma vad cu un buton in mana.

| laurik_5214 a răspuns:

Du-te la un magazin de calculatoare

| agent0007 a răspuns:

Aveam si eu tastatura stricata adica in loc de o era 6 in loc de i era 5 dar pafff acum cand m-am uitat a inceput sa mearga incredibil big grin happy

| ionelaionelaionelaionelaionelaionelaionela a răspuns:

Am si eu aceiasi problema sad Nu stiu ce sa fac straight face