| RealKing01 a întrebat:

Cum sa am semnal la telefon? Vreau sa am semnal in casa. Si inca o intrebare: Curierii lucreaza sambata sau duminica?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Cum sa am semnal la telefon? vreau sa am semnal in casa."

fără bani? - dă din picior

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Curierii lucreaza sambata sau duminica? Nu.

| GabiDumitrescu a răspuns:

1. Sparge peretii! Daca nu, iesi din casa. In functie de constructie, e posibil sa nu ai semnal la interior si nu ai ce face...
2. Depinde de firma. Unele da, altele nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Curierii lucrează sâmbăta, dar program scurt. Cel mult până la ora 12:00. Duminica nu.

| nicu991 a răspuns:

Pentru semnal 3G, 4G ai nevoie de asa ceva https://www.amplificatorgsm.ro/......3g-4g.html
La a doua intrebare cel mai probabil NU