| KittY2001 a întrebat:

Cum sa creez un folder? fundita

Răspuns Câştigător
| Trălălău a răspuns:

Pe Desktop dai click dreapta de pe mouse apoi dai jos in aia alba care tia aparut New say daca la tine la calculator e in romana s-ar putea sa scrie nou dai pe el si apoi iti apar mai multe chrestii iar tu dai acolo unde scrie folder. Fundita?

11 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Dai click dreapta pe desktop, dupa aia dai New si click pe foldar, alegi un nume si treaba e terminata!
Bafta!

| Dash a răspuns:

E simplu.
Dai click dreapta pe desktop si apoi click pe "new" si selectezi Folder.
Asta-i tot.

| Aesir a răspuns:

Click dreapta alegi new folder si ii pui ce nume vrei tu... cam atat big grin

| CosmicKarma a răspuns:

Click dreapta, alege NEW şi apoi FOLDER.

| Négatif a răspuns:

Bună.
Click dreapta pe desktop, alegi NEW şi apeşi pe FOLDER.
Simplu! Succes.

| ands a răspuns:

Serios? Stii sa iti creezi un cont pe TPU si o adresa de mail si nu stii sa creezi un folder? De ce nu ai scris pe Google?

| ands a răspuns:

Ok, imi retrag comentariul rautacios pe motiv ca am mai intalnit pe cineva care se pricepe la conturi, fb si alte nebunii si nu stie sa creeze un folder...hee hee

| bogdi504 a răspuns:

rolling on the floor dai click dreapta si dai new si scrie undeva folder.dai pe ala si ii pui nume.si pam pam pam ai creat un folder. FUNDA?

Răspuns utilizator avertizat
| Realilusion a răspuns:

Click dreapta pe spatiul liber de pe desktop sau unde vrei tu si selectezi new folder waiting