| AlexxXxandra a întrebat:

Cum sa dezactivez internetul de la iphone? Nu e Wi-Fi, am optiunea activata si imi apare in stanga sus. Cum sa fac sa dispara? Si tot primesc mesaje de la 333 " Ne pare rau dar nu ai suficient credit sa apelezi acest numar" Cu toate ca nu am sunat pe nimeni desi am minute si mesaje. Stie care de ce? Astept raspund,

Răspuns Câştigător
| kArAgoNNNcoD a răspuns:

Pai...problema cu internetul ti-o rezolv eu.Intra in meniu---setari---utilizare date---si da-i pe off.iar problema cu numarul:poate tu ai minute doar in reteau ta si vrei sa suni in alta retea nu merge.