| Valyyyyy13 a întrebat:

Cum să fac încarc un video iar el să se posteze a doua zi pe YouTube?

3 răspunsuri:
| Anonima0512 a răspuns:

Buna. Sunt mai multe motive:
1) se poate sa ti se incarce asa greu deorece probabil ai conexiune slaba la internet
2) poate trebuie sa iti acrualizezi Youtube din magazin play (Android), sau Apple store (ios)
3) poate fi dimensiunea videoclipului prea mare si de accea incarca asa greu
4) sau poate fi telefonul prea vechi. Incearca de pe laptop/calculator sau alt telefon.
Sper ca te-am ajutat. Daca te-a ajutat cu ceva raspunsul meu nu uita sa lasi o funda?

| CM7YRE a răspuns:

Pune-l pe privat, sau unlisted, si sa-l dai public a doua zi.

| Valyyyyy13 explică (pentru Anonima0512):

Pe mine ma interesează adica îl încărcat pe yt dar eu nu vreau sa se posteze azi și mâine