| adriann12344321 a întrebat:

Cum sa fac muzica in format FAT32!

3 răspunsuri:
| supermdmario a răspuns:

Asta e o noutate pentru mine.su stiam ca fat32 este un format fisier pentru dispozitivele de stocare in masa si, anume.hard discuri, carduri de memorie, stickuri si chiar memoriile interne ale majoritatii telefoanelor.
nota:nu este vizibil de catre windows explorer(a nu se intelege internet explorer), insa poate fi folosit ca si unitate de bootare.
concluzie:nu poti face muzica in fat 32.
ps:daca gresesc rog insistent sa ma corecteze cineva, cu pretentia ca trebuie sa detina raspunsul la problema in cauza.

| horia2012 a răspuns:

FAT32 ca si NTFS sunt moduri prin care se formateaza diferite medii de stocare a informatiei. (stik-uri, Hard Disk-uri), nu sunt formate audio.

| Tyzemn a răspuns:

Cu ajutorul progrmei Any video Converter!