| onutzaony a întrebat:

Cum sa fac sa imi ramana o fereastra de mess mereu pe ecran... chiar daca sunt pe o pagina de mozzila dar fereastra respectiva sa ramana pe ecran chiar daca eu umblu pe mozzila sper ca am explicat bine. FUNDA

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Messenger-Preferences-General-keep yahoo on top of other applications

2 răspunsuri:
| onutzaony explică:

Dante stiam asta... dar vroiam sa am fereastra de mozzila pe tot ecranulwinking si fereastra de mess pe acelasi ecranwinking

| DanteH2SO4 a răspuns:

Nu poti, dar ai putea sa faci pagina de browser mai mica astfel sa-ti incapa amandoua pe ecran. Pune-o mai bine intr-o carte de logica pentru clasa a III-a.