| Junseng a întrebat:

Cum sa fiu cat mai anonim pe intrenet? Adica sa nu intrecepteze guvernul sau servicul ISP(deoarece am inteles ca ei sunt cei care te monitorizeaza), ceea ce fac eu pe net. Vreau metode gratuite daca se poate.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te crezi asa important incat sa ii pese guvernului de tine?

| Junseng explică (pentru suntserios):

Daca nu ai un raspuns la intrebare nu mai comenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tor Browser, dar ce faci de îți e așa frică?

| IIIshaneIII a răspuns:

Folosesti un calculator public

| nda a răspuns:

Folosind un VPN.
Pentru piratat, pirateaza linistit, ca nu te cauta nimeni.
Pentru po.rn foloseste incognito. laughing

| francut a răspuns:

Poti anonim pentru noi, pentru unii useri mai priceputi in urmarire, dar nu pentru ISP (eu nici nu stiam de ei happy ). Daca nu faci nimic ilegal, nu le atragi atentia. In schimb daca faci, te gasesc ei orice metoda ai folosi (si le mai vrei si gratis!).