| Adelutza24 a întrebat:

Cum sa imi aflu parola la yahoo messenger? Am uitat-o si nu o mai stiu:*. Va rog, ajutati-ma daca stiti:X

Răspuns Câştigător
| DnZuuL a răspuns:

Hei,
Intri pe www.yahoo.com apoi apesi sa scrii parola, iar mai jos scrie "am uitat parola", "forgot password". Apesi si iti arata mai multe metode de a o afla. Daca nu o vei putea afla astfel, atunci nu mai stiu alta metoda.

3 răspunsuri:
| Paul1126 a răspuns:

Intri aici https://login.yahoo.com/config/login_verify2?.lang=ro-RO&.intl=ro&.src=ym si scrie mai jos in dreapta am uitat parola

| Porumb_Radu_1976 a răspuns (pentru Paul1126):

| Daniela_Mihai_1976 a răspuns (pentru Paul1126):

Vreau sa recuperez parola