| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa imi bag muzica pe telefon cu ajutorul USB-ului?

11 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Daca ai cablu usb, bagi cablu in tel si transferi muzica

| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Depinde daca ai card...totul e mai usor daca nu trebuie sa instalezi un program ca telu' tau sa fie vazut de calculator...gasesti pe Google.

| paul0013 a răspuns:

Simplu, dupa ce conectezi la computer, alegi melodiile, dai copy, mergi in dosarul de la usb si dai paste.

Alte răspunsuri
| madussa06 a răspuns:

Pai simplu: bagi cardul in tel si iti apare ceva pe ecran, o lasi acolo si intri in folderul unde ai muzica, selectezi melodiile pe care le vrei - dai click dreapta copy - mergi inapoi la casuta respectiva care ti-a aparut cand ai conectat cardul in calculator si dai click dreapta pe imaginea aia alba si apesi Paste.
Succes!

Alte răspunsuri