| εʟʟα1Зcσσʟ a întrebat:

Cum sa imi creez un site? Unul in care scriu povesti de groaza ca spectrul realitatii?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu isi recomand un blog pentru asa ceva, in care isi scrii povestiile de groaza ca spectrul realitati, ce povesti de groaza ai daca nu adaugi si ceva fictiv varcolaci, vampiri, fantome etc desigur poti scrie despre un nebun cre ucide fara nr dar nu prea e ceva de urmarit

| Brotacelul a răspuns:

Site sau blog iti poti face cu www.ucoz.ro - eu il recomand pentru ca ofera mult mai multe posibilitati comparativ cu altii si e usor de folosit.

| vasilisavasilisa a răspuns (pentru Brotacelul):

O sa incerc si eu

| Brotacelul a răspuns (pentru vasilisavasilisa):

Sper sa-ti placawinking

| Sirjohnatan a răspuns:

Spectrulrealitatii. Ro se redeschide după mulți ani de inactivitatehappy și nu forum cum au apărut că ciupercile după ploaie happy