| Andreienb a întrebat:

Cum sa imi pornesc telefonul daca butonul de deblocare e stricat?
am un Allview x twin si de aseara, nu mai functioneaza cum trebuie, pana nu a mai functionat deloc. Am zis ca pana dimineata se va rezolva dar in schimb telefonul mi s-a închis, iar acum nu stiu ce sa fac. Va rog, daca ati putea, sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| danutzu96 a răspuns:

Trebuie sa te duci la service sa iti lipeasca alt buton. Nu ai ce sa faci tu, se poate porni telefonul prin scurt circuit pe padurile une era butonul, dar e riscant si nu cred ca sti sa faci asta. Schimbarea butonului nu ar trebui sa coste mult.

1 răspuns:
| DubitaDanu a răspuns:

Poți să te duci la un service să te ajute.