| delia199a a întrebat:

Cum sa imi pun google ca pagina de start?

3 răspunsuri:
| Dezinteres a răspuns:

Dar cum sa pui o intrebare fara sa dai niciun detaliu despre browserul folosit?

| ivan12 a răspuns:

Daca ai browserul Google chrom (de fapt merge si la mozila si la internet explorer etc.)Optiuni---Pagina de pornire si acolo o schimbi de ex:www.youtube.com stergi si scrii www.google.ro te descurci tu!

| a8cd7b0 a răspuns:

Salut! Daca ai browser in romana e simplu:
-prima data intri in el
-dai click pe ''Unelte'' de sus
-selectezi ''Optiuni''
-si la ''Pagina de start" pui pagina care vrei sa te bage cand intri, in cazul tau "www.google.ro" fara ghilimele bineinteles! Sper ca ti-am fost de ajutor!