| parishiltonbia a întrebat:

Cum sa imi recuperez parola de mess daca nu mai stiu raspunsurile la intrebarile de siguranta? E vreo cale? Chiar nu vreau sa imi pierd adresa de mess. Va rog!

Răspuns Câştigător
| PufoseniaDF a răspuns:

Poti sa ti-o recuperezi daca ai mai pus cand ti-ai facut-o si o adresa de e-mail alternativa. Daca nu varianta lui spartacusconan20 e singura ta sansa! Vorbeste cu un hacker care stie sa fure/sparga parole. Sper ca te-am ajutatbig grinbatting eyelashes

4 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Contul e dus pe apa sâmbetei.

| tenshi261 a răspuns:

Nu mai ai cum decat cu un hacker daca stii unul.winking

| Zabbyel a răspuns:

Hmm daca ai pe id tau alt mail ca fiind primul mail dai si iti vine parola pe primul mail(alternativ mail)

| spartacusconan20 a răspuns:

Vorbeste cu un hacker