| Minge707 a întrebat:

Cum sa imi schimb poza de profil de la facebook cu una pe care am avut o dar sa ramana like-urile?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am vrut sa schimb un cal de-al meu cu altul dar lumea sa-l placa la fel de mult ca pe celalalt dar, ca un facut, mai putina lume l-a placut.
big grin Deci o poza ramane cu likeurile ei, alta poza cu like-urile ei.Nu poti ramane la fel de indragostit de o alta femeie ca de prima.

| LaLooxD a răspuns:

Duci cursorul de la mouse pe poza, fara sa dai click pe ea, direct de pe wall. Apesi pe schimba fotografie si ai sa poti sa iti selectezi o fotografie pe care o ai deja postata.

| Minge707 explică (pentru LaLooxD):

Raman like-urile de la poza ai pe care nu o am de profil dar veu sa o pun cand o pun? laughing)

| LaLooxD a răspuns (pentru Minge707):

Numarul de like-uri la o poza nu poti sa il schimbi.Cand iti schimbi poza de profil cu alta pe care o ai deja postata o sa ai nr de like-uri de la ea, nu poti sa ai like-urile de la poza precedenta.

| Marichui a răspuns:

Paiiii, dai pe poza pe care vrei sa ti-o pui ca foto de profil din nou, dai jos la "optiuni", dupa dai "seteaza ca fotografie de profil".
asta daca am inteles eu bine laughing adica : ai acum o fotografie de profil, dar vrei sa-ti setezi o alta fotografie mai veche? Daca da, fa ce ti-am spus :* Fundaaa smug?