| Andreeaioan115 a întrebat:

Cum sa instalezi ios7 la iphone 4?

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

iOS 7 NU este suportat complet/integral de iPhone 4 :(
Deci, NU îţi recomand să-l instalezi!

Vezi detalii la linkul :
http://ipod.about.com/......atible.htm

Toate cele bune!

| Saveluc a răspuns:

Ii faci un ultimul update. Pur si simplu intri in Configurari > Actualizare soft. Si astepti. Poti face si dupa un calculator dar iti trebuie iTunes dar sa ai un cont activ. Bafta

| Răzvi4Deni a răspuns:

Nu iti recomand sa iti instalezi alta versiune de ios, deoarece risti sa nu mai ruleze fluent sistemul dupa update.

| AllexxD a răspuns:

Daca tu pui iOS7 pe iPhone 4, o sa-ti ruleze greu dupa ce instalezi primele aplicatii, o sa ai lag mereu in aplicatii si nu o sa mai functioneze bine. Ramai tu la versiunea cu care a venit preinstalat