| Bailey a întrebat:

Cum sa-mi pun facebook`ul pe limba romana?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
| bitihacy a răspuns:

Intra pe facebook pe contul tau, si in coltul din dreapta, langa Home ai o sageata. Apasa pe ea, apoi selecteaza Account settings, iar aici la ultima optiune ai Language. Dai edit si alegi limba romana.

| KrYsTy2OOO a răspuns (pentru bitihacy):

Buna, imi place raspunsul tau, raspunde si la intrebarea mea care-i asemanatoare cu asta, iti voi da funda.

| KrYsTy2OOO a răspuns:

Eu raspunsul lui bitihacy l-asi fi ales raspuns castigator

| biancabyabiancabya a răspuns:

Inainte de a te loga ai acolo de unde poti sa alegi limba romana

| Iftimie_Andreea_Roberta_1990 a răspuns:

Facebook-ul por si simplu mi-a aparut in alta limba imi puteti spune cum sa il pun in limba Romana?

| ralucaantohe a răspuns:

Nu stiu

| Ota_Carmen_1975 a răspuns:

Vreau traducerea facebookul Carmen Ota in limba romana

| Tarabana_Roberto_1997 a răspuns:

Apesi in dreapta si iti schimbi linbile

| Enache_Stefana_1972 a răspuns:

Vreau aplicatia facebook in limba romana