| Nu_Are_Nume_Deea_1978 a întrebat:

Cum să-mi şterg definitiv istoricul conversaţiilor de pe yahoo messenger (versiunea 11.5.0)?

Răspuns Câştigător
| luniii a răspuns:

Din serveru de la yahoo nu poti sa iti stergi conversatiilelaughing dar le poti sterge din arhiva de pe pagina yahoo(in caz ca cineva iti sparge parola si vrea sa vada ce ai vorbit sa nu aiba ce vedea). Acea arhiva se gaseste sub Inbox. SPer ca te-am ajutat^^

| Nu_Are_Nume_Deea_1978 explică (pentru luniii):

Asta e pe e-mail, dar conversaţia se şterge şi de pe mess?

| luniii a răspuns (pentru Nu_Are_Nume_Deea_1978):

Nu am messenger pentru windows dar din cate stiu eu da exista o arhiva si la mess.Dar ai grija ca nu se sterg si de pe e`mail daca le stergi din arhiva de la messenger si invers.Trebuie sa le stergi separat pe fiecare in parte.

| Nu_Are_Nume_Deea_1978 explică (pentru luniii):

Am şters aşa cum mi-ai spus, şi mi s-au şters toate mesajele. love struck Exact aşa cum vroiam! Mersi!

| luniii a răspuns (pentru Nu_Are_Nume_Deea_1978):

Npc:*