| anonim_4396 a întrebat:

Cum să recuperez pozele sterse din coșul de gunoi? Vă ro ajutați-mă!

22 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

De pe telefon?

| Ioana1312321 a răspuns (pentru Celcestietot):

Da.Am sters pozele si videourile si din cosul e gunoi.

| Celcestietot a răspuns (pentru Ioana1312321):

Dar nu exista cos de gunoi pe telefon...

| Ioana1312321 a răspuns (pentru Celcestietot):

Eu am pe telefon.Cumva le-am sters definitiv din telefon.

| anonim_4396 explică (pentru Ioana1312321):

Îți cam tremură degetele pe tastatură, ai furat tu ceva da' nu știi dacă-i telefon sau calculator. Și acum vrei să găsești poze din alea ose`.

| Ioana1312321 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am telefon.Si am sters pozele si video-urile si din cosul e gunoi.

| Celcestietot a răspuns (pentru Ioana1312321):

Ai Google Photo?

| Ioana1312321 a răspuns (pentru Celcestietot):

Da,dar nu îmi arată nici o poză.

| Celcestietot a răspuns (pentru Ioana1312321):

Dai pe cele 3 liniute orizontale ale coltului din stanga din partea de sus a telefonului, iar apoi poti vedea,, Cosul de gunoi''. Daca nu le gasesti, s-au sters, daca sunt acolo, inca poti sa le recuperezi.

| Ioana1312321 a răspuns (pentru Celcestietot):

Imi arată că nu este nici un element.

| Celcestietot a răspuns (pentru Ioana1312321):

Atunci sunt sterse din aplicatie, nu mai ai ce face.

| Ioana1312321 a răspuns (pentru Celcestietot):

Nu mai există nici o cale de a le recupera?

| Celcestietot a răspuns (pentru Ioana1312321):

Daca ai configurat aplicatia Google Drive, poti verifica daca fotografiile sunt in cosul de gunoi al Google Drive pentru a fi recuperate. Ai putea incerca o aplicatie de recuperare a datelor Android care ar putea fi in masura sa restaureze fisierele de pe telefon. Nu ma intreba numele acesteia, pentru ca nu folosesc.

| nicu991 a răspuns (pentru Ioana1312321):

DiskDigger pentru Android. Iti gaseste pozele sterse de oriunde din telefon numai daca n-ai rescris memoria de prea multe ori. D-aia de numesc "smart"phones, fiindcă sunt mai inteligente decat utilizatorii lor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Există programe pentru asta, uită-te la un tutorial pe Youtube.

| Ioana1312321 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am gasit nimic care să ma ajute pentru telefon

| anonim_4396 explică (pentru Ioana1312321):

Sunt o grămadă de aplicații de genul pentru telefon. Încearcă DiskDigger pentru Android și sunt și altele pentru iphone.

| Ioana1312321 a răspuns (pentru anonim_4396):

Păi eu am sters pozele si video si din gunoi...

| anonim_4396 explică (pentru Ioana1312321):

Ok, mă iei la perpulis, mișto. Vrei să te iau și eu la perpulis? Să vedem dacă reziști.

| Ioana1312321 a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce să te iau la mișto?

| ILoveCringe4427 a răspuns:

Lmao ce comments

pentru pc: https://7datarecovery.com/best-recovery-apps/

sau https://www.easeus.com/android-data-recovery/recover-data-from-android.html functioneaza si pe Android si pe pc

dar daca nu te descurci cu un simplu google mai bine roaga pe cineva care se pricepe sa te ajute

Bafta

| Rostescu_Darie_1967 a răspuns:

Am pierdut toate pozele