| Lorena_2784 a întrebat:

Cum sa scap de profilul de pe facebook Timeline?

funda

Răspuns Câştigător
| raysa2000 a răspuns:

Aici iti explica detaliat cum poti sa faci acest lucru:http://www.videotutorial.ro/? p=8178

| Lorena_2784 explică (pentru raysa2000):

Multumesc:*

| raysa2000 a răspuns (pentru Lorena_2784):

Npc sper ca te-am putut ajutawinking

11 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Nu poti scapa de timeline...

| Lorena_2784 explică (pentru Ronnix):

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuucrying((((((((((

| Liviucu a răspuns:

Este imposibil sa mai poti scapa. De fapt din 15 sau 30 martie toata lumea va avea noul Timeline. Ne vor obliga pe toti sa-l avem. happy

| Lorena_2784 explică (pentru Liviucu):

Ceeeee?:O:O:O:O...noroc ca m-am obisnuit cu ellaughingoh go on

| Liviucu a răspuns (pentru Lorena_2784):

laughing That's life. Ne facem noi alt site unde sa facem noi ce vrem si abia atunci... VIATA!

| Elena1994 a răspuns:

Nu mai poti!sad

Răspuns utilizator avertizat
| Paul-Octavian_Voinescu_1985 a răspuns:

Exista o setare pe undeva, nu stiu exact. Dar de la sfarsitul lui Martie va fi implementat pentru toti utilizatorii, asa ca il schimbi pentru putin timp.