| mihaa a întrebat:

Cum sa sterg cronologia de pe facebook? ma dispera, vreau profilu anterior, va multumesc!

11 răspunsuri:
| VanillaChocolatte a răspuns:

Am sa-ti dau o idee.
1. Intrii pe pagina de facebook numita Stardoll http://facebook.com/Stardoll
2.In dreapta sus scrie Go to App
3. Apesi acolo.
Si vei scapa de cronologie... Funda?

| skama18 a răspuns (pentru VanillaChocolatte):

Si pe tine cine te-a mintit.bai frailor cronologia se va activa pentru toti utilizatotri facebook.la uni mai repede la uni mai tarziu dar nu vom scapa niciunul asa vor ei trebuie sa suportam

| VanillaChocolatte a răspuns (pentru skama18):

Pe mine? Mai baiatule, asa am scapat eu de cronologie!

| skama18 a răspuns (pentru VanillaChocolatte):

Pai vezi doar tu pe profilul tau, dar alti toti iti vad pe rofie timeline.asa ca ciocu mik daca nu sti. timeline se va dezactiva de pe facebook nu mia daca hotarasc administratori acestui site de socializare

| nnnnnnnnnn a răspuns (pentru VanillaChocolatte):

Sal scuze da unde vezi sus in dreapta Go to App? eu nu vad nicaieri

| mihaa explică:

Mi-am facut alt cont pe fb, asa am scapat de cronologiebig grin

| Bizantino a răspuns:

Am inteles, ca este imposibil si ca toate profilurile vor avea cronologie, deoarece administartorii au dedus ca este mai eficace un astfel de profil.sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"timeline" este IREVERSIBIL! Aplicatia ti'o pot inlatura doar administratorii facebook! crede-ma, stiu ce spun! Am incercat toate modalitatile posibile, am luat si legatura cu unii admini si asta mi'au spus, ca nu e posibil!

| MINEL2 a răspuns:

Crede-ma ca si eu vreau sa scap de ea, dar imipare rau nu stiu!

| bogdyD a răspuns:

Poti inlatura cronologia, dar numai tu vezi ca este inlaturata, ceilalti useri vad profilul tau avand cronologia. Daca vrei sa iti spun cum, te ajut cu placere, dar sfatul meu, nu are rost.happy

| Cheroiu_Andreea_1987 a răspuns:

Cum sterg cronologia de pe facebook nu-i dau de cap nu reusesc va rog ajutati-ma