| Cadillac a întrebat:

Cum sa trimit ceva pe email?

Răspuns Câştigător
| Nevermindd a răspuns:

Deschizi pagina de email.(Decat sa te loghezi pe 'yahoomail' e mai simplu sa intri direct de pe mess--plicul de sus--.). Apoi dai la 'new'. Deasupra spatiului unde trebuie sa scrii adresa destinatarului.ai : "Send","Attach", "Save Draft", "Spelling". Dai clik pe "Attach". Incarci din calculator ce vrei sa trimiti, astepti sa se incarce si dai 'Send' pentru a trimite!
Bafta;*

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SugarAndSpice a răspuns:

Deschizi fereastra de trimis mail... pui adresa, subiectul si intre adresa ai patratul in care scrii ese agrafa de atache.click acolo si-ti apar cateva Broswe pe care faci click.si alegi din pozele tate pe cele pe care vrei sa le trimiti apoi cand ai incarcat in broswe. dai click pe attache files...astepti pana se incarca si apoi dai send. Cam atat. asa am putut descrie.succes!

| noktambul a răspuns:

Ce sa trimiti? Un pachet? O suma de bani? Trimite doar scrisori (mesaje)!

| Karashi a răspuns:

Asta e simplu!
In dreapta e lista ta de prieteni ->dublu click pe id persoanei careia vrei sa trimiti ceva ->banuiesc ca de trimis un mesaj sti.Ca sa trimiti o imagine sau un video(orice alceva), le ''tragi'' in patratul de la mail, si astepti ca prietenul/a ta sa accepte. Dureaza putin pana cand se trimita si gata.
Sper sa te descurci Bafta!^_^

| Popescu_Alexandru_1992_sFtt a răspuns:

Intra pe yahoo... si apoi intra in inbox sus in mijloc trimte... si asa trimiti

| Nat_NaTy_1990 a răspuns:

Cum deschid pagina de email?