| ANONIM10000000000 a întrebat:

Cum salvez in calculator o poza de pe hi5-ul cuiva?

7 răspunsuri:
| VisualBasicExpert a răspuns:

Cauti pe net faststone capture cu el poti captura o parte din ecran la pc. funda?

| madalinutza a răspuns:

Bunabig grin
din pacate nu se mai pot salva poze de pe hi5 asa simplusad
se poate doar daca ai programul de modificat poze photoscape
intri in photoscape si dai click acolo unde scrie capturebig grin pe romana captureaza si iti apare un fel de tabel, acel tabel il tragi, si il pui langa poza si dai clik pe prima casuta din tabel
apoi iti apare ce ai capturat si decupezi poza
e cam complicat dar numai asa se poatehappy
sper ca te-am ajutat>big grin

| Carrie a răspuns:

Click drepta-salveaza imaginea ca(save image as)

| TheDevilIsHere a răspuns:

Poti sa iti deschizi folderu in care vrei sa bagi poza si sa tii apasat pe ea si o tragi in foldertongue eu asa fac big grin poate mere si la tinebig grin

| zuzuke94 a răspuns:

Nu se mai poate sad
dar daca chiar vrei neaparat poza, intri pe hi5-ul respectiv la poza si apesi "CTRL" + "PRINT" apoi intri in paint si apesi "CTRL" + "V". Dupa accea deasupra galetusei apare un dreptunghi care se numeste "select", apesi acolo, faci conturul pozei iar apoi in dreptunghiul care s-a format dai "COPY TO..."!

sau cel mai usor e sa ii ceri poza acelei persoane happy

succes tongue

fundita? happy

| ahahhah a răspuns:

Faci un print cu photoscape

| jonny_5226 a răspuns:

Ma da sunteti dusi rau laughing nu stiti cum sa luati o poza de pe hi5 rolling on the floor