| anonim_4396 a întrebat:

Cum salvez o poza de pe instagram?

https://www.instagram.com/p/-4uuOnpydj/

3 răspunsuri:
| Claudia333 a răspuns:

Poti sa faci print screen apasand pe butonul "prt sc", de pe tastatura apoi mergi in paint, apesi ctrl+ v, o sa ti se deschida print-ul si decupezi fix poza care vrei sa-ti ramana si o salvezi in calculator, sper ca te-am ajutat :*

| DenisIonut01 a răspuns (pentru Claudia333):

Nu m-am exprimat bine, ma refeream din aplicatia de pe telefon si fara a face print si decupare, am apelat la aceasta metoda de aceea nici nu am mai intrat sa vad raspunsurile pentru ca am rezolvat pe momentul respectiv happy.

| Claudia333 a răspuns (pentru DenisIonut01):

A, ok :*