| ValentinBogdan a întrebat:

Cum scap de extensia "Proxy SwitchySharp" din google chrome?

Răspuns Câştigător
| pbsolver a răspuns:

Presupun ca ai incercat s-o dezinstalezi si la repornire iti pleaca din nou, nu?
descarca malwarebytes si scaneaza-ti calculatorul cu el, grija ca atunci cand se face scanarea toate programele sa fie oprite. dezinfecteaza sau sterge tot ce gaseste si verifica scurtatura catre executabilul chrome. daca nu te descurci da-mi un mesaj privat cu facebook-ul sau yahoo-ul tau