Întrebare recomandată | stefi_3128 a întrebat:

Cum scap de notificarile care imi apar cand deschid laptopul ca widows nu este geniune

10 răspunsuri:
| marculescumihai a răspuns:

Foarte simplu scrie pe google removeWat sau descarca-l de aici http://www.programepc.com/remove-wat-v2-2-6-windows-7-activation-ex-wga/.Ai si sintructiuni de folosire. Dureaza 1 minut si esti gata.

| Lrc_Teodor_1996 a răspuns:

Nu o sa iti mearga asa cum zice eLPadrino. trebuie instalat iar windowsul care il ai si dupa acea sa descarci Loader-ul.Ca odata ce iti apare mesajul ala nu mai poti face nimic am incercat si eu

| eLPadrino a răspuns:

Cauti Windows Loader pe Google, il descarci, instalezi, il rulezi, restart PC si gata, vei avea Windowsul activat. Link: http://www.programepc.com/windows-loader-v2-1-2/

| Lrc_Teodor_1996 a răspuns (pentru eLPadrino):

Nu este valabil Loader-ul odata ce ii apare mesajul ala

| anonim_4396 a răspuns (pentru eLPadrino):

Salut,ai un mesaj, te rog sa-l deschizi.

| eLPadrino a răspuns (pentru anonim_4396):

CC52B-28CB1-DAF12-A96D6. Nu ma lasa sa-ti trimit mesaj. Il introduci cu internetul oprit.

| anonim_4396 a răspuns (pentru eLPadrino):

Mersi,am copiat, incerc acum

| Ovidiu_Constantin_1998 a răspuns:

Trebuie sa reinstalezi windosul tongue