| Mânză_Maria_1958 a întrebat:

Cum scap de o fereastra de la DrawDemo, care apare în numar mare cand deschid browserul cu urmatorul continut „S-a întâlnit un argument nevalid"
Ma poate ajuta cineva? Multumesc!

1 răspuns:
| nashu40 a răspuns:

E veche intrebarea dar...
Poate totusi macar ca idee : e posibil sa fie un virus. Prima data trebuie facuta o scanare cu un antivirus bun (Kapersky, Smart Security). Apoi trebuie sa stergi istoricul browser-ului. Daca tot nu se rezolva nimic, trebuie dezinstalat browser-ul si instalat din nou.
Succes!