| هوراس a întrebat:

Cum scap de reclamele de la google chrome?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Esti destept de bubui, l-ai eclipsa pe Einstein.
@هوراس: Ia d-aici: https://chrome.google.com/......cddilifddb

6 răspunsuri:
| piratuu a răspuns:

Folosesti extensia AdBlock.

| IFlorin97 a răspuns:

Salut,faci un shortcut pe desktop cu www.google.ro

| IFlorin97 a răspuns (pentru KodrutZ):

Este cea mai simpla metoda, fara cont de gmail,

| KodrutZ a răspuns (pentru IFlorin97):

Esti destept de bubui, l-ai eclipsa pe Einstein.
@هوراس: Ia d-aici: https://chrome.google.com/......cddilifddb

| 13kill13 a răspuns:

Te duci in setari la Google Chrome(alea 3 bare orizontale in coltul din dreapta, sus), apoi dai Settings, apoi Extensions, apoi iti apare ca o sacosa cu semnul Google unde scrie: "Get more extensions", dai pe aia si in stanga, sus iti da sa cauti extensii. Scrie "Adblock Plus" si da-i Enter. Iti va aparea mai multe aplicatii si extensii, o cauti pe cea cu numele corespunzator si in dreptul ei, in dreapta e un buton in care scrie: "+ FREE". Dai pe ala si iti va aparea un pop-up in care iti va cere sa alegi intre "Add" si "Cancel". Dai pe "Add" si gata.

Settings>Extensions>Get more extensions>Search "Adblock Plus"> +FREE> Add

| 13kill13 a răspuns (pentru 13kill13):

Ce s-au adunat raspunsurile cat am scris eu laughing