| Rockat a întrebat:

Cum scap de vechea versiune de Java. Cand incerc sa instalez o noua versiune imi apare ceva eroare cum ca e problema cu 2 fisiere. Si nu am in Control Panel Java sa-l dezinstalez. Idea e ca eu inainte mi-am reinstalat windows-ul si mi-a ramas "oldwindows" care l-am sters si probabil mi-a ramas cateva fisiere.

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Care e eroarea mai exacta? Data viitoare, incearca sa stergi partitia, nu sa instalezi peste.

| Rockat explică (pentru CM7YRE):

AM sters-o din %appdata% acum merge, merci!